Frecia łapcia przywitania

Wypadało by się przedstawić... jesteś nowy na forum? zrób to tutaj aby wszyscy mogli Cię lepiej poznać
Awatar użytkownika
Neoś

Frecia łapcia przywitania

Post#1 » 26 gru 2017, 10:19

ROAR! [znaczy: cześć wszystkim]

Od wczoraj, wraz z dwójką znajomych, jesteśmy nowymi graczami w tym świecie. Na razie jestem z naszej ekipy najbardziej aktywny i próbuję ogarnąć LineCladis jak najlepiej, chociaż przyznam, że w porównaniu do poprzednich ogrywanych przeze mnie tytułów jest dość trudno.

Mam nadzieję, że zostanę przy tym tytule na dłużej.

Frecia łapcia, bez odbioru, roar

Awatar użytkownika
Asil

Re: Frecia łapcia przywitania

Post#2 » 26 gru 2017, 10:59

Niech będzie pochwalone [Oko Ultimy]!

Witamy serdecznie. Dobrze, że ze znajomymi, na pewno będzie łatwiej. Jeśli jednak potrzebna będzie pomoc, albo będziecie mieli jakieś pytania, to zawsze można pisać do kogoś kto akurat jest online w grze (z boku jest lista online) lub możecie wpaść do nas na discorda : https://discordapp.com/invite/S5Wu3K

Jakiekolwiek uwagi (zwłaszcza z punktu widzenia nowego gracza: co jest trudne, niezrozumiałe, co należałoby lepiej wytłumaczyć) mile widziane ^^
>>> Groupie Butthurta :P <<<
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dag1Wierny

Post#3 » 26 gru 2017, 16:02

Zaś to kolejne krótkonogie stworzenie zawitało do Eadern. Powitać!.. chociaż ugościć nie ma jak należycie. Za to karczmarz ma. O tak, on to ma gospodę. Zapraszam tam do stołu. Ja zaraz się tam zjawię ^^
Imię: Finarfin Rasa: Jedyna Słuszna Wiek: ??? Wzrost: 185cm
Cechy: S2, Bud4, Int23, SW7, K3, Sz5
Umiejętności:
Kapłan - 3,1,3
Szaman - 1,1,1,1

marekkk

Post#4 » 23 lip 2018, 13:25

gram różniej z paroma znajomymi jest super :)

Wróć do „Powitania”