Już czas byście ruszyli dalej o ile możecie...PROSZĘ o przeczytanie

Macie jakieś pomysły na udoskonalenie jakiegoś elementu w projekcie? może macie jakiś pomysł na część mechaniczną? Podzielcie się nimi tutaj przedstawcie swoje za i przeciw a może wasz pomysł trafi do przyszłej gry :)
Angelum

Już czas byście ruszyli dalej o ile możecie...PROSZĘ o przeczytanie

Post#1 » 06 paź 2019, 16:49

Witam twórców owej gry

Ehhh od czego by tu zacząć... jak zapewne wiecie kiedy startowaliście był zapał podekscytowanie i marzenia ... a ludzie którzy to grali byli liczni... wiec co poszło nie tak ??
pomijam sprawy balansu postaci czy start nowych graczy parę miesięcy później którzy nie mieli szans się wydostać z pułapu 5-6 lvl bo wcześniejsza ekipa już bila już misje ponad 8 poziomowe.... co spowodowało odpływ ludzi tych młodszym stażem czasu gry

pomijam też idiotów którzy uparcie tylko grali ze swoją frakcją ja wiem że trzeba odgrywać swoje role ale jak jest 1 z zakonu 1 imperium a gościu od slavów prosi o pomoc by pomogli z misja i oni dwaj są tylko na serwerze wieczorem to wierzcie mi takich bredni o swojej dominacji frakcji nie słyszałem od czasu Hitlera (nie żebym był aż tak stary )

brak rozwoju coś ciężko było znaleźć czas na nowe pacze nowe tereny nowe misje itd długo się czekało na ulepszenia ....to tez pomijam

sporo by było tego więc oleje to przejdę do tematu ...ale najpierw...

pracowałem jako analityk marketingu i reklam w pewnej sporej firmie (aktualnie jestem urzędnikiem ...nie nie zwolnili mnie z poprzedniej )

nie jestem mocny z polonistyki wiec pisze impulsowo od poprawiania mojej pisowni mam kogoś innego ja za to analizuje dane i dostosowuje do sytuacji lub danego segmentu na rynku (teraz raczej zasobami ludzkimi )

to tyle z mej strony ( musiałem to napisać bo wiem ze zawsze ktoś ma ból dupy jak to Polacy )

wasz pomysł klimat słowiański tajemnice legendy i podział frakcji jest świetny jak wiecie podobne założenia gier na świecie
to gry w klimatach w nordyckie, egipskie lub greckie i rzymskie...ale teraz jest inaczej świat dzięki grze Wiedźmin a potem Thea sprawił ze zaczynają widzieć słowiańskie legendy ...

gra niestety trafiła tylko do pl graczy... większość graczy to ludzie 25-40+ ci którzy pamiętają zapewnię gry typu warhammer czy earthdown formie fabularnej (piękne czasy) , zaś ci poniżej 25 lat to ludzie którzy pokochali książki Fantazy i gry RPG w owych klimatach i zapewnię tez niektórzy mieli do czynienia z grami fabularnymi

by gra się rozwijała musi tez na siebie zarabiać sama idea i wasza ciężka praca idzie wtedy na marne i się odechciewa ...item shop był slaby ponieważ mało było opcji żeby z tego coś wycisnąć i uważać żeby przypadkiem nie zrobić z tego p2w

by mieć nowych klientów niestety trzeba iść z duchem czasu starsze pokolenie z tego wyrasta jakie by nie były te gry a nowe patrzy więcej na wizualną część gry oraz by postacie się poruszały wystarczy tu grafika 2d i system turowej walki z czasem na wykonanie akcji a nie ikonka postaci i wroga na czarnym tle bez wyraźnego użycia efektu skilla i wyglądu postaci na tle na przykład mrocznej jaskini... można coś zrobić w stylu taern(ale zachowując swój styl graficzny i system świata i walki) no i ważne by był to w pl i eng język dla wszystkich graczy
plus edventy co jakiś czas ulepszyć item shop by mieć tez zysk ale nie wpadając w skrajność pod p2w to tylko działa na Azjatów oni tam lubią tak szaleć w p2w ...
zostaje kwestia waszego czasu prawdopodobnie zrobiliście grę pracując jak normalny kowalski zaś gra powstawała w wasz czas wolny ... i kwestia umiejętności tworzenia owej gry może przerosnąć... i nie wiem co planujecie dalej

dzięki ze przeczytaliście powróciłem do gry jakiś czas temu 2 postacią by zobaczyć zmiany itd pograłem w wolnej chwili przez kolo 2 tyg powiem tak zastałem martwy świat ...i to było przykre...mógłbym się bardziej rozpisać ale nie lubię pisać i tak ciężko było mi tyle pisać wiec starałem się te najważniejsze aspekty mojego zamysłu przedstawić...pozdrawiam :)

Wróć do „Propozycje”