Komu krepla, komu!?

Macie jakieś pomysły na udoskonalenie jakiegoś elementu w projekcie? może macie jakiś pomysł na część mechaniczną? Podzielcie się nimi tutaj przedstawcie swoje za i przeciw a może wasz pomysł trafi do przyszłej gry :)
Awatar użytkownika
Asil
Posty: 289

Komu krepla, komu!?

Post#1 » 22 lut 2017, 8:58

Hejho!
Zapraszam jutro do wzięcia udziału w mini-evencie czwartkowym. Do waszych miast zawita Babcia Lotta, znana z pysznych wypieków mieszkanka Drohszcza. Przybędzie z samego rana (jak tylko wstanę :P) Zasady są dość proste: należy wykonać u niej zadanie a otrzymaną nagrodę (czyli malinowego krepla) należy wystawić na rynku (najlepiej za jakąś dużą sumę, żeby nikt wam nie podkupił :D).
Wśród postaci, które zdołają wystawić krepla do końca trwania eventu (czyli do 23) wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę specjalną. Reszta uczestników będzie miała oczywiście rzeczonego krepla na pamiątkę, można go sobie zjeść!

Ważna uwaga dla osób cierpiących na rozdwojenie, roztrojenie itd :P jaźni. Proszę nie wykorzystywać swojej choroby psychicznej w tym evencie. Jeśli w wystawionych na rynku kreplach znajdą się multi, to jak Ultimę kocham, posypią się bany.

PS. Oczywiście wszyscy wiemy, że Babcia Lotta to podstępna plagiatorka a wszelkie zasługi na polu kreplowego rzemieślnictwa należą się An’ko.
>>> Groupie Butthurta :P <<<
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości